Novinky I Akcie I Články

Nájdete tu najnovšie informácie a články

15 rokov na trhu. Ďakujeme!

spojovaci a kotviaci material

VKP STEEL oslavuje 15 rokov. Váš predajca spojovacieho a kotviaceho materiálu.

 

Vážení zákazníci a priatelia,

s radosťou vám oznamujeme, že naša firma oslavuje 15 rokov svojej existencie na trhu. Za túto dobu sme si získali mnoho spokojných zákazníkov a vybudovali sme si povesť spoľahlivého a kvalitného dodávateľa spojovacieho a kotviaceho materiálu.

Od nášho založenia sme sa snažili ponúkať len tie najlepšie produkty a zabezpečiť najvyššiu kvalitu služieb pre našich zákazníkov. Naša dlhoročná skúsenosť v tejto oblasti nám umožnila vybudovať široké portfólio výrobkov a služieb, ktoré dokážu uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Našim najväčším úspechom sú spokojní zákazníci, ktorí sa k nám vracajú a odporúčajú nás svojim známym. Vďaka vám sme sa mohli rozvíjať a rásť, a preto by sme vám radi poďakovali za vašu dôveru a vernosť.

Sme presvedčení, že aj naďalej sa nám budeme dariť prinášať kvalitné a spoľahlivé produkty na trh a rozširovať našu základňu spokojných zákazníkov.

Ešte raz vám chceme poďakovať za vašu podporu a priazeň, a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami.

S pozdravom,

Tím firmy VKP STEEL

 

VKP STEEL je špecializovaný predajca spojovacieho a kotviaceho materiálu. V ponuke nájdete metrické skrutky, podložky, matice, hmoždinky, skrutky do dreva, konštrukčné vruty, hmoždinky, oceľové kotvy do betónu, vrtáky, sekáče, rezné a brúsne kotúče, ručné náradie, chemické kotvy, závitníky, uholníky, kotviace pätky, ochranné pracovné prostriedky, nerezový spojovací materiál a mnoho iného.

Viac ako 30 tisíc produktov skladom s doručením do 24 hodín. Navštívte nás osobne v našej kamennej predajni v Banskej Bystrici alebo na našom internetovom obchode.